Suitsusaun

Kauksi Puhkemaja suitsusaun
Meie Puhkemajas on võimalik kogeda ehedat suitsusauna. Kuna saun asub kohe tiigi kaldal, on eriti hea end saunakordade vahel tiigivees värskendada. Läheduses on ka püstkoda, kus saab grillida.

Pakume suitsusauna kasutajatele ka kohaliku SPA-hoolitsust, mis seisneb vajalike vahendite (jogurt, mesi, meresool, kohvipaks, ürdid jms) olemasolul, millest siis saunalised ise meelepärase segu valmistavad ja endale saunalaval maski või mähise teevad. Hind 10 €/in

Lisaks on võimalik teha perenaise juhendamisel ümbruskonna metsas nn „viharetk“. Väikese jalutuskäigu ajal korjatakse meelepäraseid oksi ja taimi, mis sauna juures vihaks kokku seotakse. Retke eesmärk on enne sauna minekut saada lahti viimasestki viharaasust, mis vahest on kiires elutempos hinge ladestunud.

Soovitame saunalistel võtta saunas olemiseks aega ja kindlasti käia leili võtmas 4-5 korda, vaheldumisi värskendava suplusega juuresolevas tiigis. Saunaleil muutub järjest niiskemaks ja pehmemaks.

Hea saunahuviline külaline! Meie suitsusaunas oli augustis põleng. Maja jäi alles, kuid kahjustused siiski märkimisväärsed. Seetõttu teeme pisut põhjalikuma remondi ja avame sauna uuesti kevadel 2018.
Vabandame ebamugavuste pärast juba ette!

SUITSUSAUN (mai-september) koos püstkojaga

  • 100 €  saunakord

ÜRTIDEGA KEHAHOOLDUS KAUKSI MOODI

  • Hind 10 € inimene

Toimumisaeg mai-september.
NB! Kehahoolduspaketti müüakse ainult koos suitsusauna tellimisega (100 € saunakord).

HÜVA LEILI!

One thought on “Suitsusaun

  1. Pingback: skype websex

Comments are closed.